Image default
Aktualności/Wydarzenia

Time Challenge Strava Segment MTB Cup #1

Stowarzyszenie Bike Club Janów Lubelski oraz Nadleśnictwo Janów Lubelski organizują imprezę rowerową pod nazwą „Time Challenge Strava Segment MTB Cup #1”. Jak można wyczytać z informacji zamieszczonej na Facebooku:

„W zgodzie z aktualnymi przepisami epidemicznymi, nie zapominając jak ogromną rolę w podnoszeniu naszej odporności odgrywa uprawianie sportu na świeżym powietrzu, zapraszamy wszystkich chętnych do indywidualnej rywalizacji bądź do rekreacyjno-krajoznawczego przejazdu, na przygotowanej przez nas trasie. Pętla liczy około 32 km i poprowadzona została przez urokliwe zakątki Lasów Janowskich.”

„Time Challenge Strava Segment MTB Cup #1” jest imprezą rowerową rozgrywaną we wskazanym terminie (1-31 maja 2020) na terenie Lasów Janowskich i rezerwatu Lasy Janowskie.
Uczestnikiem imprezy będzie osoba spełniająca następujące warunki:
– będzie posiadała zainstalowaną/zarejestrowaną aplikację Strava w dowolnej wersji: free czy premium,
– pokona wyznaczoną trasę określonym torem jazdy by aplikacja mogła wczytać przejazd i uznać ją jako „start”,
– istotne jest także wykonanie 2 zdjęć tuż przed startem i tuż po zakończeniu startu z okolicy startu/mety segmentu. Może być to tzw. selfie lub jak kto woli np. zdjęcie własnego roweru w plenerze, i dodanie tych zdjęć do zapisanej aktywności. Będzie to rodzaj udokumentowania przejazdu trasą.

Organizatorzy zapewniają ślad GPX do pobrania, video na YT z przejazdu trasą, oraz pewną ilość strzałek wspomagających orientacje w terenie.

Dozwolona jest dowolna ilość prób pokonania trasy w okresie 1-31maja. O wyniku końcowym będzie decydować „tablica wyników” („Leaderboards”/ All-time) w dniu 31maja godz.23.59.

Szczegóły w regulaminie: https://drive.google.com/open?id=1_vD76EuLKi-lHpmCEEVX0DBM88oa3QLv

Ślad GPX do pobrania: https://drive.google.com/open?id=1cHfFvUHnuANlOCV1YzTQNWZ8r9dLhlUE

Link do segmentu STRAVA: https://www.strava.com/segments/23559264?invite=true&_branch_match_id=780178874451131407

Ślad trasy

Related posts

Leave a Comment