Image default
Aktualności/Wydarzenia

Zbieramy zamówienia na koszulki

Szanowni,
zbliżają się ciepłe dni i w związku z tym pomyślałem, że fajnie byłoby przypomnieć ofertę koszulkową, która już kiedyś była, ale również zaproponować Państwu kilka nowych wzorów koszulek nawiązujących do Lasów Janowskich.

Można je będzie nabyć za 50 zł plus ewentualne koszty wysyłki (można odbierać osobiście w Biłgoraju) kontaktując się ze mną – Jakubem Piechotą – poprzez messengera „Lasów..”, whatsappa, lub maila – lasyjanowskieiokolice@gmail.com.

Zasada jest taka, że ja na początku zbieram zamówienia przez okres dwóch tygodni i następnie zlecam produkcję w drukarni. Przy złożeniu zamówienia trzeba dokonać przedpłaty w wysokości 25 zł na konto, które podam każdemu chętnemu w korespondencji. Drukarnia oferuje swoje koszulki w kolorach czarnym i białym. Gdyby Państwo chcieli inny kolor, to mogę zamówić koszulkę z tej strony: https://forestmax.pl/ lub ze strony https://fruties.pl/. Wówczas całość będzie kosztować: cena zamówionej koszulki + 30 zł cena wydruku + ewentualne koszty wysyłki.

Mogą również Państwo wysłać mi koszulkę swoją, aby przeznaczyć ją do nadruku. Wówczas cena wyniesie 30 zł + ewentualne koszty wysyłki.Rozmiar, ilość, inne szczegóły będziemy ustalać w korespondencji. Nie prowadzę sklepu, dlatego taka forma wydaje mi się właściwa, aby z każdym wszystko uzgodnić indywidualnie.Wszystkie wzory na koszulki wykonał nieoceniony Łukasz Zielonka z Projekty Graficzne Łukasz Zielonka – twórca logo „Lasów…”

Related posts

Leave a Comment