Image default
Aktualności/Wydarzenia

Zbieramy zamówienia na koszulki

Szanowni Państwo,

niedawno na Facebooku prezentowałem próbną koszulkę z logo Lasów Janowskich i okolic z pytaniem o ewentualny popyt na nią. Odzew był całkiem spory i aktualnie koszulki są we wstępnej fazie produkcji. Jednak logo na koszulce logiem, ale pomyślałem, że fajnie byłoby przygotować coś jeszcze innego, coś co jednoznacznie kojarzyłoby się z naszym regionem i do niego nawiązywało. W związku z tym zrodziło się kilka pomysłów wzorów na koszulki, inne się jeszcze rodzą, ale to co już jest chciałbym Państwu zaprezentować.

Poniżej są cztery propozycje nadruków na koszulki. Na tych zdjęciach jest wersja z czarną koszulką, ale istnieje też możliwość wyboru białej koszulki z czarnym nadrukiem. Jeżeli znajdą one nabywców zlecę ich wykonanie.

Zatem, jeżeli chcieliby Państwo mieć taką koszulkę, proszę napisać do Lasów w wiadomości na Facebooku, albo poprzez pocztę e-mail: lasyjanowskieiokolice@gmail.com, albo ostatecznie w komentarzu:

– który wzór koszulki Państwo wybierają,
– rozmiar koszulki,
– kolor koszulki,
– ilość koszulek,
– czy ma być wersja żeńska czy męska.

Wówczas będę wiedział ile i jakie zamawiać i odezwę się później do każdego z zamawiających. Koszulki będą kosztować 50 zł plus ewentualne koszty wysyłki, ale w Biłgoraju będzie je można odebrać osobiście.
Zamówienia zbieram przez najbliższy tydzień.
W przygotowaniu kolejne wzory z koszulkami.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że pomysł na koszulkę to jedno, ale zmaterializowanie graficzne tego pomysłu to drugie. I właśnie tego drugiego podjął się nieoceniony Łukasz Zielonka z Projekty graficzne Łukasz Zielonka – twórca logo Lasów – który tym pomysłom nadał prezentowany poniżej wygląd.   

Related posts

Leave a Comment