Image default

Zapraszam Państwa do galerii fotografii Grzegorza Szkutnika*. Fotograf ten ma niezwykły dar wydobywania esencji piękna z krajobrazu naszego regionu.

Poniższe prace przedstawiają rezerwat przyrody Obary leżący w lesie administrowanych przez Nadleśnictwo Biłgoraj. Fotografie wykonywane przez Grzegorza Szkutnika w tym rezerwacie powstają na podstawie stosownego zezwolenia umożliwiającego poruszanie się poza wyznaczonymi szlakami i fotografowanie przyrody.

*Grzegorz Szkutnik – pasjonat przyrody i fotografii. Jego fotografie wykonane w naszym regionie (Równina Biłgorajska, Puszcza Solska i Roztocze) są publikowane w czasopismach przyrodniczych, albumach fotograficznych i kalendarzach. Laureat wielu konkursów fotograficznych, a także członek jury w konkursach organizowanych przez instytucje samorządowe, stowarzyszenia twórcze i parki narodowe. Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody. Laureat Grand Prix i zdobywca tytułu Fotografa Roku Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego Związku Polskich Fotografów Przyrody za rok 2011. Na swoim koncie ma sześć wystaw autorskich z czego ostatnia poświęcona jest właśnie rezerwatowi przyrody Obary. Jedna z ostatnich zdobytych przez niego nagród to nagroda w konkursie na Fotografa Roku 2020 Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego ZPFP – pierwsze miejsce w kategorii krajobraz za pracę „U progu jesieni”.

Więcej fotografii i informacji o nim samym na autorskiej stronie https://www.grzegorzszkutnik.pl/

Related posts

Leave a Comment